Aktuality | O nás | Kontakty | Hlavní stránka                                                                                    Motoristický Areál Úžín   » » »
     Jste mrzutí a situace se zdá být neřešitelná? Bourali jste a navíc ani ne vlastní vinou? Řešíte jak se se vzniklou situací vypořádat a nepřijít přitom o osvědčený komfort nebo nelichotivou peněžní částku?
     Pokud je Vaše odpověď ANO, čtete ty správné řádky. Po začlenění naší provozovny Auton® do evropské servisní sítě skupiny Q-SERVICE, vycházíme vstříc našim zákazníkům a přicházíme s dalším vylepšením našich služeb.

     Pokud jste se stali obětí dopravní nehody a rozhodli jste se svěřit Váš vůz do péče našich techniků, zapůjčíme Vám nahradní vozidlo po dobu opravy zcela zdarma. Přirozeně nic není zdarma, ale náklady na provoz vozidla naše firma získá z pojistného plnění viníka dopravní nehody. Veškerou potřebnou administrativu ohledně vyřízení pojistné události za Vás převezmeme, aby jste se o nic nemuseli starat.
     Samozřejmě nezapomínáme ani na zákazníky, kteří se ocitly v pozici opačné a zavinili dopravní nehodu nebo si způsobili škodu vlastním přičiněním. Vám nabízíme tuto službu zpoplatněnou dle smluvního ujednání s odpovědním personálem servisu za velice příznivých podmínek.

Vážení zákazníci, těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete s našimi službami plně spokojeni!
autoservis - etanol e85 - pneuservis