Aktuality | O nás | Kontakty | Hlavní stránka                                                                                    Motoristický Areál Úžín   » » »
     Naše špičkově zařízené servisní středisko, nabízí všem motoristům své kvalitní služby spojené s provozem Vašeho motorového vozidla.
     Není podstatné z jaké „stáje“ vaše vozidlo pochází, náš profesionální tým si s ním bezpečně poradí, ať už se jedná o banální mechanické závady nebo záludné a těžko dohledatelné poruchy v elektroinstalacích. Nově jsme zřídili brzdové centrum, aby jste si i Vy mohli být na silnici jisti, že Vás brzdy nezklamou. Nabízíme také ošetření podvozků vozidel, renovaci plastových světlometů nebo profesionální údržbu laku. Dbáme přitom především na spokojenost zákazníka a snažíme se služby provádět v co nejkratším čase, aby jste byli bez vozidla jen nezbytně nutnou dobu. Pro ty, kteří nemohou zůstat bez vozidla máme po dobu opravy připravené náhradní vozidlo. V neposlední řadě nemůže chybět ani tuningově zaměřené ladění vozidel. K dispozici máme široký sortiment materiálů a dílů od světových výrobců.
     Rádi Vám s Vašimi požadavky pomůžeme a poskytneme potřebnou radu nebo konzultaci. Neváhejte se na nás obrátit, těšíme se na vaši návštěvu!
autoservis - etanol e85 - pneuservis