Aktuality | O nás | Kontakty | Hlavní stránka                                                                                    Motoristický Areál Úžín   » » »
     S rozvojem biopaliv jsme se i my rozhodli přispět k ochraně naší planety a proto nabízíme přestavby vozidel na alternativní pohonné hmoty.
     Naším cílem je vybudovat profesionální centrum alternativních pohonů a zcela se tak vymezit proti amatérským „garážovým“ přestavbám. Provoz na alternativní pohonné hmoty je nejen ekologický a bezpečný, ale je rovněž ekonomický. A to nejen pro řidiče v podobě přímých úspor peněz při tankování, ale také jako zdroj pracovních příležitostí pro ekonomiku země.
     Nepodléhejte proto negativním kampanim těžebních společností a nebojte se vyzkoušet prověřené jednotky ELOTEC, které jsou nyní atestované státní zkušebnou a tak je přestavba řádně zapsaná v technickém průkazu vozidla. Podnikatelé proto nyní mohou bez obav uplatnit slevu na silniční dani u svého správce daně.
     Vyzkoušejte i Vy pohonné hmoty budoucnosti již dnes. Vaše doatazy rádi zodpovíme nebo si přečtěte náš článek na stránkách Motoristického Areálu Úžín, který jsme pro Vás připravili.
autoservis - etanol e85 - pneuservis