Aktuality | O nás | Kontakty | Hlavní stránka                                                                                    Motoristický Areál Úžín   » » »
     Naše špičkově zařízené servisní středisko, nabízí všem motoristům své kvalitní služby spojené s provozem Vašeho motorového vozidla.
     Není podstatné z jaké „stáje“ vaše vozidlo pochází, náš profesionální tým si s ním bezpečně poradí, ať už se jedná o banální mechanické závady nebo záludné a těžko dohledatelné poruchy v elektroinstalacích. Nově jsme zřídili brzdové centrum, aby jste si i Vy mohli být na silnici jisti, že Vás brzdy nezklamou. Nabízíme také ošetření podvozků vozidel, renovaci plastových světlometů nebo profesionální údržbu laku. Dbáme přitom především na spokojenost zákazníka a snažíme se služby provádět v co nejkratším čase, aby jste byli bez vozidla jen nezbytně nutnou dobu. Pro ty, kteří nemohou zůstat bez vozidla máme po dobu opravy připravené náhradní vozidlo. V neposlední řadě nemůže chybět ani tuningově zaměřené ladění vozidel. K dispozici máme široký sortiment materiálů a dílů od světových výrobců.
     Rádi Vám s Vašimi požadavky pomůžeme a poskytneme potřebnou radu nebo konzultaci. Neváhejte se na nás obrátit, těšíme se na vaši návštěvu!
     S rozvojem biopaliv jsme se i my rozhodli přispět k ochraně naší planety a proto nabízíme přestavby vozidel na alternativní pohonné hmoty.
     Naším cílem je vybudovat profesionální centrum alternativních pohonů a zcela se tak vymezit proti amatérským „garážovým“ přestavbám. Provoz na alternativní pohonné hmoty je nejen ekologický a bezpečný, ale je rovněž ekonomický. A to nejen pro řidiče v podobě přímých úspor peněz při tankování, ale také jako zdroj pracovních příležitostí pro ekonomiku země.
     Nepodléhejte proto negativním kampanim těžebních společností a nebojte se vyzkoušet prověřené jednotky ASTESSSS, které jsou nyní atestované státní zkušebnou a tak je přestavba řádně zapsaná v technickém průkazu vozidla. Podnikatelé proto nyní mohou bez obav uplatnit slevu na silniční dani u svého správce daně.
     Vyzkoušejte i Vy pohonné hmoty budoucnosti již dnes. Vaše doatazy rádi zodpovíme nebo si přečtěte náš článek na stránkách Motoristického Areálu Úžín, který jsme pro Vás připravili.
     Mnoho lidí i v dnešní době nechává otázku správného obutí vozidla stranou zájmu a bohužel za tento nezájem často draze platí.
     Přitom si neuvědomují, že daleko důležitější než nadupaný motor pod kapotou je možnost bezpečně změnit směr v krizových situacích nebo zastavit vozidlo na nejkratší možné dráze i za špatných povětrnostních podmínek. Každý rok zemřou na našich silnicích desítky lidí, kteří nezvládli své vozidlo v krizové situaci a přitom to nejmenší co může každý udělat, je vybrat pro své vozidlo ideální pneumatiky a zvýšit tak své šance v krizové situaci na maximum.
     Naši odborníci Vám pomohou vybrat to nejlepší obutí pro Vaše vozidlo a to za velice přívětivé ceny. Sadu pneumatik, kterou zrovna nepoužíváte, pro Vás v našem skladu bezpečně a kvalitně uschováme. Mějte na paměti, že do krizové situace se nemusíte dostat jenom vlastní vinou a tak o svém životě na silnici nerozhodujete jenom Vy, ale bohužel často i řidič jedoucí proti Vám ve vedlejším pruhu. Také Vy můžete zapříčinit smrt nevinných a přitom stačí tak málo.
     Přijďte si vybrat i Vy k našim specialistům, jsme tu pro Vás. Myslete na nejhorší, štěstí přeje připraveným!