Aktuality | O nás | Kontakty | Hlavní stránka                                                                                    Motoristický Areál Úžín   » » »
     Rozhodnutí provozovat autoservis definitivně uzrálo v roce 2010 a tak jsme započali s výstavbou nové haly pro jeho provoz. Stavba byla dokončena v říjnu roku 2011 a první zákazníky jsme uvítali ještě v listopadu téhož roku.
     Chtěli jsme pokračovat v tradici našeho předchůdce firmy Auton, a.s., která ustoupila stavbě nákupního centra Kaufland ve Všebořicích. Obrátili jsme se tedy na původní tým zaměstnanců této firmy a společně s mimi jsme vytvořili skutečného nástupce této známé značky.
     Aby celá záležitost dostala oficiální rozměr, rozhodli jsme se v roce 2012 odkoupit od původního vlastníka obchodní značku Auton®. Bohužel se mezitím našla firma, která nectí pravidla slušného podnikání a rozhodla se na pověsti AUTONu parazitovat. My však ctíme právní rámec naší země a proto neuvádíme jméno společnosti porušující naše autorská práva. Ostatně není ani potřeba. Každému je jistě na první pohled zjevné o kterou firmu jde.
Tyto nepříjemnosti nás ale nijak neodrazují od našeho záměru poskytovat ty nejlepší služby v oblasti péče o motorová vozidla a tak jsme se v roce 2013 stali členem evropské skupiny Q-SERVICE, sdružující vybrané servisní střediska napříč Evropskou unií.
     Naši zákazníci tedy mohou využívat výhod v kterékoliv zemi v partnerských servisech a nemusí se obávat, že by o jejich vozidlo nebylo řádně pečováno nebo případné jazykové bariéry. Kterýkoliv partnerský servis si je schopen v centrální databázi vaše vozidlo vyhledat a zobrazit si úplnou servisní historii. To dramatickým způsobem ovlivňuje kvalitu odváděných služeb, což se pozitivně odrazí ve vaší peněžence, spokojenosti s rychlostí, efektivitě a kvalitě odvedených prací.
autoservis - etanol e85 - pneuservis