Aktuality | O nás | Kontakty | Hlavní stránka                                                                                    Motoristický Areál Úžín   » » »
     Mnoho lidí i v dnešní době nechává otázku správného obutí vozidla stranou zájmu a bohužel za tento nezájem často draze platí.
Přitom si neuvědomují, že daleko důležitější než nadupaný motor pod kapotou je možnost bezpečně změnit směr v krizových situacích nebo zastavit vozidlo na nejkratší možné dráze i za špatných povětrnostních podmínek. Každý rok zemřou na našich silnicích desítky lidí, kteří nezvládli své vozidlo v krizové situaci a přitom to nejmenší co může každý udělat, je vybrat pro své vozidlo ideální pneumatiky a zvýšit tak své šance v krizové situaci na maximum.
     Naši odborníci Vám pomohou vybrat to nejlepší obutí pro Vaše vozidlo a to za velice přívětivé ceny. Sadu pneumatik, kterou zrovna nepoužíváte, pro Vás v našem skladu bezpečně a kvalitně uschováme. Mějte na paměti, že do krizové situace se nemusíte dostat jenom vlastní vinou a tak o svém životě na silnici nerozhodujete jenom Vy, ale bohužel často i řidič jedoucí proti Vám ve vedlejším pruhu. Také Vy můžete zapříčinit smrt nevinných a přitom stačí tak málo.
     Přijďte si vybrat i Vy k našim specialistům, jsme tu pro Vás. Myslete na nejhorší, štěstí přeje připraveným!
autoservis - etanol e85 - pneuservis