Autoservis Auton - Ústí nad Labem - motoristický areál úžín

Oprava a servis vozidel

Profesionální servis všech druhů motorových vozidel, od motocyklů přes osobní auta a dodávky.

O nás

motoristický areál úžín

garance záruky a kvality

Motoristický areál Úžín funguje ke spokojenosti svých zákazníků řadu let jako profesionální autoservis s praxí ověřenou léty zodpovědné práce. Díky tomu můžeme každému návštěvníkovi nabídnout spolupráci s odborným personálem, který zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Naše služby jsme zaštítily značkou Auton® jako garanci záruky kvality.

Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oblasti kontrolní činnosti a jsme dostatečně připraveni poskytnout služby i v této oblasti. 

Cílem našeho podnikání je poskytnout zákazníkům ucelený soubor služeb tak, aby jeho problém vyřešila ideálně jedna návštěva servisu. 

Naši nabídku neustále přizpůsobujeme poptávce zákazníků, což nám dává prostor pro vlastní zlepšování a pravidelné rozšiřování dosavadních služeb.

Rezervace

Neváhejte využít našich služeb
a informujte se

služby

autoservis

Jsme profesionálové, kteří své práci rozumí. Veškeré nabízené služby provádíme v nově vybudovaných prostorách, které splňují speciální potřeby autoservisu. Našim zákazníkům se snažíme poskytnout vždy komplexní péči, díky které vyřešíme většinu problémů v rámci jedné návštěvy.

Zaměřujeme se na servis a diagnostiku vozidel všech značek za pomoci profesionálních zařízení firmy VAG, ATAL, BOSCH a DELPHI.

Ceník

  • Mechanické práce 600,-/hod
  • Klempířské práce 650,-/hod
  • Autodiagnostika od 300,-
  • Uskladnění PNEU na sezónu 500,-
  • Výměna motorového oleje od 1000,-
  • Seřízení geometrie náprav od 750,-
  • Údržba klimatizační jednotky od 300,-

Opravárenské a garanční služby

Svým zákazníkům nabízíme kompletní garanční a záruční prohlídky, pravidelné kontroly i sezónní servis. V oblasti garančních prohlídek vše přizpůsobujeme konkrétní značce a typu vozidla.

Neváhejte využít našich služeb a informujte se na telefonním čísle 475 504 412, případně na e-mailové adrese autoservis@areal-uzin.cz, kde vám ochotně zodpovíme vaše dotazy. 

Po-Pá 7:00 - 17:00
So 8:00 - 12:00

autoservis@areal-uzin.cz

Havířská 360/29, Ústí nad Labem 40010

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2022 Všechna práva vyhrazena | Autoservis Auton | Ústí nad Labem